ODRŽANA ZAVRŠNA PRIREDBA PREDŠKOLSKE GRUPE DJEČIJEG OBDANIŠTA ”SUNCE”

Povodom završetka odgojno obrazovnog procesa 22 poslijeratne generacije mališana JU za predškolski odgoj i obrazovanje – dječije obdanište ”Sunce”, danas su u prostorijama ove ustanove dječaci i djevojčice predškolske grupe zajedno sa svojim odgajateljima, organizovali završnu priredbu.

Kao i uvijek, priredba je obilovala raznim zabavnim sadržajima, pjesmom i recitacijama, te predstavama koje su mališani prethodnih dana neumorno spremali, a kojima su izmamili aplauze i osmijehe prisutnih.

3 Comments on “ODRŽANA ZAVRŠNA PRIREDBA PREDŠKOLSKE GRUPE DJEČIJEG OBDANIŠTA ”SUNCE””

  1. I'm amazed, I have to admit. Seldom do I encounter a blog that's both educative and interesting,
    and without a doubt, you've hit the nail on the head. The problem is something too few men and women are speaking intelligently about.
    I am very happy I came across this during
    my search for something relating to this.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.