OBILJEŽAVANJE NEDJELJE DJETETA

 Petak, 1.10.2021.
Sa današnjim danom počelo je obilježavanje SEDMICE DJETETA koja se u čitavom svijetu obilježava u prvoj sedmici mjeseca oktobra.
JU za predskolski odgoj i obrazovanje  Goražde, park Plavi cvijet u saradnji sa UŽ SEKA Goražde kao i sa drugim brojnim institucijama i organizacijama ce realizovati različite aktivnosti za djecu, a  sve pod sloganom: Jednake prilike za svu djecu: ” Igrom do sebe i drugih. “
U petak smo imali tu čast da zvanično i počnemo sa obilježavanjem ove bitne sedmice posjetom UŽ SEKA sa djecom ” Mjesovite grupe ” iz JU za predskolski odgoj i obrazovanje Goražde, park  Plavi cvijet  Goražde.
Djeca su saznala da oni imaju pravo na igru i druženje, ali i svoju obavezu/dužnost, a to je da raspreme igračke nakon svoje igre.

Sudeći po dječijim osmjesima, pred nama je nasmijana i sunčana sedmica.