UZ IGRU I PJESMU MALIŠANA OBILJEŽENA 44. GODIŠNJICA OBDANIŠTA ”SUNCE”

Mališani i odgajatelji JU za predškolski odgoj i obrazovanje – dječije obdanište ”Sunce” zajedno sa prijateljima ove ustanove danas su obilježili 44. godišnjicu rada. Riječ je o godišnjici iza koje stoje brojni uspjesi i kvalitet u radu, koji je prepoznat od strane prijatelja, kao i od strane roditelja čija djeca koriste ili su koristila usluge obdaništa ”Sunce”.

Povodom pomenute svečanosti mališani iz dječijeg obdaništa ”Sunce”, zajedno sa svojim odgajateljima u Velikoj sali Centra za kulturu organizovali su priredbu. Kao i uvijek, priredba je obilovala raznim zabavnim sadržajima, pjesmom i recitacijama, te predstavama koje su mališani prethodnih dana neumorno spremali, a kojima su izmamili aplauze i osmijehe prisutnih.

Priredbi je prisustvovao veliki broj roditelja i rodbine mališana, a među njima je bio i gradonačelnik Goražda dr.sci. Muhamed Ramović sa saradnicima, koji je ovom prilikom čestitao Direktorici i svim uposlenim JU za predškolski odgoj i obrazovanje – dječije obdanište ”Sunce”, 44. godišnjicu naglasivši da će ova ustanova i dalje u Gradskoj upravi imati partnera u aktivnostima i projektima koje provode, kao što su to imali i do sada, te da će i dalje Grad Goražde pružati pomoć kako obdaništu ”Sunce”  tako i drugim JU i JP.

Prisutnima se u ime menadžementa i uposlenih obratila i direktorica Elma Bučo, koja se svima zahvalila na dolasku, te uputila čestitku uposlenicima i mališanima obdaništa ”Sunce” povodom 44. godišnjice. Direktorica Bučo se u obraćanju osvrnula i na ostvarene rezultate, te istakla kako je ova ustanova i u proteklom periodu zabilježila značajne uspjehe u radu. Zatim se zahvalila svima onima koji su na bilo koji način pomogli rad obdaništa ”Sunce”.

Nakon priredbe organizovano je i druženje sa zvanicama.

20 Comments on “UZ IGRU I PJESMU MALIŠANA OBILJEŽENA 44. GODIŠNJICA OBDANIŠTA ”SUNCE””

 1. Does your blog have a contact page? I'm having a tough time locating it but, I'd like to send you an e-mail.
  I've got some creative ideas for your blog you might be interested in hearing.
  Either way, great site and I look forward to seeing it grow over time.

 2. Ꮋello! This is my 1st comment here ѕo I just wanted too give a
  quick shout out annd tell you Ӏ genuinely enjoy reading your articles.
  Can you suggest any other blogs/wеbsites/fоrums that cover the same topics?
  Thanks for your time!

  my web page lihat disini

 3. I’ll right away snatch your rss feed as I can not in finding your e-mail subscription link or newsletter service.

  Do you have any? Kindly allow me know in order that I could subscribe.
  Thanks.

 4. In the monthjs that complidd with, information electrical outlet entered into
  extended durations of soul-searching aand also self-flagellation while
  Trump took triumpph laps.

 5. I have been surfing online more than 2 hours today, yet I never found any interesting article like yours.
  It is pretty worth enough for me. In my view, if all website owners and bloggers made good content as you did, the web will be
  a lot more useful than ever before.

 6. I don't even know how I ended up here, but I thought this post
  was great. I do not know who you are but definitely you are going to
  a famous blogger if you aren't already 😉 Cheers!

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.